Gebruik NVH logo
Het logo van de NVH is beschermd en mag alleen door leden, in ongewijzigde vorm en uitsluitend voor eigen gebruik worden toegepast. En op voorwaarde dat het afgedrukte logo vergezeld gaat van de naam van het betreffende lid en de tekst: “Lid van de NVH".
Het is niet toegestaan het NVH logo aan te passen, de kleur te wijzigen of de verhouding te veranderen. Het logo is op de site als EPS-, AI-, JPEG- en PNG- bestand te vinden in de Media Toolbox.
Het logo staat voor de veelzijdigheid van huidtherapie, voor verbinding en samenwerking met andere beroepsgroepen, stakeholders, onze partners en natuurlijk onze leden. Het positioneert de beroepsgroep als kwalitatieve, professionele zorgverleners met een verbindende rol als onmisbare schakel binnen de huidzorg. De kleuren van het logo representeren zorg, professionaliteit en de geschiedenis van de NVH.